Opinie

Nie mogliśmy trafić lepiej! Oliwia jest niezwykle utalentowanym fotografem – artystą, a do tego przemiłym i skromnym człowiekiem. Podczas robienia zdjęć była dyskretna, momentami niewidoczna, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie. Widać na nich prawdziwe emocje, które towarzyszyły nam i naszym bliskim w dniu ślubu. Twoje kadry są przepiękne. Jesteś niezastąpiona!

Patrycja i Piotr

Jesteśmy pod wrażeniem, zdjęcia są przepiękne cudowna pamiątka, uchwycone naturalne emocje! Nie mogę się napatrzeć! Jedne z najlepszych zdjęć jak nie najlepsze jakie mamy a trochę ich mamy! To co zrobiła ta drobna osóbka to jest jakaś magia!

Kasia i Marcin

Gorąco polecam. Atmosfera i komfort podczas sesji rewelacja. Zadbano o każdy szczegół podczas sesji ciążowej, w której brzuszek został super ujęty w kadrze. Efekt jest oszałamiający. Dziękuje za zdjęcia, które pozostaną pamiątką na zawsze!!!

Diana

Oliwia – niepozorna, cicha i drobna dziewczyna, a zdjęcia wyszły przecudne! Mega dobrze sobie poradziła z nasz trójeczką, a zwłaszcza z moją 5-latką jak i ostrym słońcem na plaży. Piękna, delikatna kolorystyka i niebanalne kadry! Serdecznie polecam tą dziewczynę!

Magda i Konrad

Masz pytania?

Odpowiedź otrzymasz na podany adres e-mail.
Scroll Up